Kontaktní údaje příjemce

Adresa pro odeslání

Jaká velikost poputuje za Vámi?

Obvod prsou: 70 - 82 cm
Obvod pasu: 60 - 73 cm
Obvod boků: 85 - 95 cm

Obvod prsou: 83 - 90 cm
Obvod pasu: 74 - 78 cm
Obvod boků: 96 - 100 cm

Obvod prsou: 91 - 98 cm
Obvod pasu: 79 - 83 cm
Obvod boků: 101 - 105 cm

Obvod prsou: 99 - 105 cm
Obvod pasu: 84 - 90 cm
Obvod boků: 106 - 110 cm

XL

Aktuálně není velikost na skladu. Pro předobjednání nás kontaktujte do zprávy.

Tipy, pokud jste mezi velikostmi?

expand_more
  1. Tipy, pokud jste mezi velikostmi: Pokud jste vyšší postavy, nad 175 cm a běžně si kupujete u bodýček větší velikost kvůli výšce, tady vyberte podle měr a nemusíte se bát, že vám bude krátké.
  2. Pokud jste mezi velikostmi kvůli obvodu boků, které už jsou pro velikost vyšší, objednejte si velikost, kde vám sedí pas a prsa a nasazujte si body vrchem, jako triko, boky vám krásně obejme, stejně tak si body svlékejte.
  3. Pokud naopak jste mezi velikostmi kvůli obchodu prsou, objednejte si velikost, kde vám sedí pas a boky a navlékejte si body spodem, jako byste si oblékali kombinézu.

Pokud jsi nejste jistá, neváhejte nás kontaktovat na katerina.rydlo@gmail.com a k tomu poslat vaše míry nebo popis postavy, stejně jako byste to poslala kamarádce. Katka, naše zakladatelka to má v oku. Moc oceníme, když se s námi poradíte, chceme, aby vám velikost sedla pro maximální komfort a ať vám to topí v těch správných místech.V případě, že je bodýčko dárek a máte obavu, že se třeba netrefíte, ale chcete, aby to bylo překvapení, nebojte, produkt je možné do 14 dní vyměnit.

Způsob pořízení

Už jste tak malý krůček od zahřátí!

Odesíláme ihned po zaplacení první částky 3 320 Kč.

Chcete si vyzkoušet velikost?
Stačí vám půjčení na týden.

Chcete si vyzkoušet, jak pomůže při menstruaci?
Doporučujeme půjčit na 2 týdny

Trpíte na záněty močového měchýře, bolestmi zad, Endometriózou?
Doporučuje půjčení na měsíc.

Na půjčení jich máme vyhrazených pouze pár kusů od každé velikosti. Neváhejte tedy s objednáním, ať se k vám dostane co nejdříve. Body po každém půjčení řádně zkontrolujeme a vypereme, aby bylo připravené pro někoho dalšího plně funkční s nabitými baterkami, připravené okamžitě hřát při vyzvednutí.

Posíláme přes Zásilkovnu. K ceně za půjčení počítejte 79 Kč za poštovné k vám. Poštovné zpět budete platit vy. Dny se počítají ode dne doručení k Vám po den poslání na pobočku Zásilkovny ,,Elegance do ruky”.

Děkujeme za objednávku
Děkujeme za objednávku. Do 24 hodin Vám pošleme údaje k platbě. Podle toho, jakou jste si vybral / vybrala možnost úhrady. Po zaplacení ihned zabalíme a pošleme přes Zásilkovnu.

Pro půjčení se vám ozveme s volným termínem.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Rozmýšlíte se?
Přidejte se k nám, ať vám neuniknou žádné důležité informace a novinky. Vážíme si každé a každého z vás.